Turné vyšvihlo Madonnu na vrchol celebrit s nejvyššími příjmy | E15.cz

Turné vyšvihlo Madonnu na vrchol celebrit s nejvyššími příjmy

Madonna předvedla na výstavě v Metropolitiním muzeu působivou punkovou inspiraci
Madonna předvedla na výstavě v Metropolitiním muzeu působivou punkovou inspiraci
• 
ZDROJ: CTK

nes

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Přestože nejnovější Madonnino album MDNA byl propadák, prodal se necelý milion kopií jejího dvanáctého studiového počinu, a singly jako „Give Me All Your Luvin“ neudělaly výraznou díru do světa popmusic, Madonna je podle Forbesu celebritou s nejvyššími příjmy.

Velkoklepý úspěch totiž zaznamenalo turné, na které „Material Girl“ se svým novým albem vyrazila. Fanoušci plnili stadiony a byli ochotní dát přes sto dolarů za lístek, aby viděli královnu popu a slyšeli její nejnovější skladby, ale i hity jako Like A Virgin, Vogue nebo Lucky Star.

Turné vydělalo 305 milionů dolarů a Madonně vyneslo Top Touring Award na Billboard Music Awards. Když se k úspěšné šňůře přidají silné prodeje zboží s Madonninou značkou, například vůně či oděvy, a také investice do společností jako je Vita Coco, dostává se popová umělkyně do čela nejlépe vydělávajících celebrit. Podle odhadu Forbesu si Madonna mezi loňským a letošním červnem přišla na 125 milionů dolarů.

Autor: nes

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.