V kbelské restauraci Motorest obsluhuje „Pan číšník“ | E15.cz

V kbelské restauraci Motorest obsluhuje „Pan číšník“

Soutěž týdeníku Sedmička o nejlepšího pražského číšníka a číšníci má svého vítěze. Je jím čtyřiapadesátiletý Vladimír Peterek z restaurace Motorest v Mladoboleslavské ulici.

Podle hodnocení štamgastů se „Pan číšník“ Vladimír Peterek sice moc neusmívá, ale oceňují jeho skvělou paměť a přesnost. K tomuto tvrzení se přiklonilo 758 lidí, kteří poslali svůj hlas.

Druhý Zdeněk Pohlreich z Cafe Imperial získal 404 hlasů, třetí Michal Čamra z Polomino restaurantu 289 hlasů.

Místní kolo soutěže skončilo včera o půlnoci. Pražský vítěz se teď utká s vítězi ze středočeských měst, kde týdeník Sedmička soutěž pořádal.

Další kolo skončí 2. září. Vzejde z něj sedm celostátních finalistů. Čtenáři, kteří některého ze sedmi nejlepších do soutěže navrhli, dostanou padesátilitrový sud značky Pilsner Urquell. Finále vyvrcholí o půlnoci 16. září. Nominovaný, který v něm získá nejvíc hlasů, vyhraje skútr, druhý v pořadí LCD televizor a třetí kosmetický balíček v hodnotě pěti tisíc korun. Další sud piva vyhraje čtenář, který vítěze navrhl.

V následujícím čísle, které vyjde 26. srpna, přinese týdeník Sedmička s vítězem rozhovor.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.