V Las vegas můžete koupit parfém vyrobený k památce Michaela Jacksona | E15.cz

V Las vegas můžete koupit parfém vyrobený k památce Michaela Jacksona

Michael Jackson
Michael Jackson
• 

ČTK

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Otec zesnulého popového zpěváka Michaela Jacksona ve čtvrtek oznámil, že parfémy, které se vyrábějí na památku jeho syna, se začnou prodávat 21. ledna v Las Vegas. Původně měly být na trhu loni na jaře, ale prodej se zpozdil kvůli právnímu sporu.

Otec Joe Jackson poprvé parfémy Jackson's Tribute a Jackson's Legend představil v květnu na filmovém festivalu v Cannes. Zahájení prodeje ale zpozdila žaloba, již podala společnost, která vlastní práva na prodej výrobků nesoucích zpěvákovo jméno. Usilovala o zakázání prodeje a požadovala odškodnění.

Joe Jackson se k výrobě parfémů spojil s Francouzem Julianem Rouasem, který ve čtvrtek řekl, že parfémy neponesou jméno Michael. „Nepoužijeme jméno Michael, nepoužijeme jeho portrét,“ řekl agentuře Reuters.

Rodina prý si přeje parfém prodávat nikoli v zavedených obchodech, ale raději nenápadněji, v amerických nákupních střediscích. Tím prvním bude lasvegaské nákupní centrum, v němž bude zřízen prodejní stánek.

V Cannes byly parfémy popsány jako výrobek inspirovaný zpěvákovým příběhem. Podle čtvrtečního oznámení půjde o „vzdání úcty největší hvězdě, která poctila svět“. Cena lahvičky bude 59 dolarů (1191 korun).

Jackson zemřel v roce 2009 na předávkování anestetikem propofol, které používal jako uspávací prostředek. Jeho lékař Conrad Murray byl kvůli tomu loni odsouzen ke čtyřem letům vězení za neúmyslné zabití.

Autor: ČTK

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video