V říjnu příštího roku do Prahy opět dorazí Simply Red | E15.cz

V říjnu příštího roku do Prahy opět dorazí Simply Red

Mick Hucknall
Mick Hucknall
• 
ZDROJ: Profimedia.cz
Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
V rámci evropského turné, na kterém oslaví 30. výročí svého založení, dorazí 26. října příštího roku do Prahy britská skupina Simple Red. Kapela v čele s Mickem Hucknallem vystoupí ve Forum Karlín. V České republice vystoupili Simple Red již několikrát, naposledy před pěti lety.

V Praze zahrají Simply Red krátce po svém zahájení turné 20. října v dánském Odense a po vystoupení 24. října ve Varšavě. Turné zakončí 18. prosince v londýnské O2 areně. Předprodej vstupenek na pražský koncert v ceně 1490 Kč byl zahájen v pátek 7. listopadu.

Během své třicetileté kariéry prodali Simply Red celosvětově přes 60 milionů desek s hity jako Something Got Me Started, Stars nebo The Air That I Breathe. Kapela ukončila svou pětadvacetiletou kariéru před čtyřmi lety koncertem v londýnské O2 aréně a nyní se představitelé britského r'n'b a soulu vrací zpět.

„Mám rád výročí, a tohle výročí je pořádné. A zdá se, že ve správnou dobu,“ sdělil zpěvák Hucknall, který loni v Praze představil své sólové album American Soul. Vedle něj tvoří sestavu Simple Red Ian Kirkham (saxofon), Kenji Suzuki (kytara), Steve Lewinson (baskytara), Dave Clayton (klávesy), Roman Roth (bicí) a Kevin Robinson (trubka a flétna).

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video