Vila ve Zlončicích splní touhu po individuálním bydlení | E15.cz

Vila ve Zlončicích splní touhu po individuálním bydlení

Každý, kdo uvažuje o novém bydlení, má svou představu o tom, jak by mělo vypadat. Někdo chce bydlet v běžném bytovém domě, jiný dává přednost originalitě a jedinečnosti.

Pro tuto druhou skupinu potenciálních investorů je určen bytový projekt architekta Romana Roupce ve středočeských Zlončicích. Architekt Roupec se rozhodl ovlivnit vzhled a kvalitu nejbližšího okolí svého bydliště výstavbou dalších vil. Jedna z nich momentálně čeká na svého kupce. Leží přímo na hranici CHKO Přírodní park Dolní Povltaví. Její užitná plocha je 209 metrů čtverečních, celý pozemek pak má přibližně 840 metrů čtverečních.

Samozřejmostí je použití kvalitních materiálů, vila nabízí cihelné zdivo, betonový strop i střechu, dřevěná velkoplošná okna, podlahové topení či inteligentní elektroinstalaci. Vila je zaříznuta do jižní stráně a celoprosklenou stěnou směřuje do privátní zahrady. Dispozice stavby maximálně využívá kvalit jižního pozemku, do obou podlaží se nastupuje z terénu, hlavní vstup je ze severu od slepého ramene příjezdové ulice. V tomto podlaží se nacházejí tři pokoje, ložnice, koupelna, WC, šatna, vstupní hala a schodiště do přízemí.

#####Velká okna zajišťují dostatek světla

Všechny pokoje mají veliká francouzská okna přes celou šíři stěny, z jednoho z pokojů je možno vycházet přímo na terén, ze dvou pak na společný balkon s výhledem do zahrady domu a přírodní scenerie Zlončické rokle. Vstupní hala je přisvětlena efektním bezrámovým střešním světlíkem. V přízemí se nachází prostorný obývací prostor s jídelnou a kuchyní propojený opticky přes celoprosklenou stěnu se zahradou domu. Dále pokoj, technická místnost s prádelnou a kotelnou s možností výstupu na terén, koupelna s WC a sprchou, šatna, schodiště a sklad.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!