Záhadný mrtvý byl asi černý pasažér vypadlý z letadla | E15.cz

Záhadný mrtvý byl asi černý pasažér vypadlý z letadla

Jumbo přistává na Heathrow
Jumbo přistává na Heathrow
• 
ZDROJ: Profimedia.cz

nes, ČTK

Připomíná to scénu z akčního filmu Con Air, v níž hrdina po zápase na život a na smrt shodí tělo padoucha z letadla a ještě k němu připíchne cedulku, aby navedl pátrače po uneseném stroji... Tělo nalezené v neděli na ulici v Mortlake poblíž londýnského letiště Heathrow žádný vzkaz neneslo, ale podle mnohočetných zranění a poničeného auta, na něž pravděpodobně dopadlo, policisté soudí, že nešťastník byl černým pasažérem, který vypadl z podvozkového prostoru některého z přistávajících letadel.

Policie byla přivolána k mrtvole dosud neidentifikovaného muže, kterému bylo přes 30 let a utrpěl mnohočetná zranění. Mluvčí policie uvedl, že příčina smrti je zatím neznámá, ale vyšetřování se soustředí i na to, že mrtvý byl černým pasažérem v letadle. Poklidné předměstí Mortlake leží na trase letadel přistávajících na nejrušnějším evropském letišti Heathrow na západním okraji Londýna.

Autor: nes, ČTK

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.