Zatýkání pravé blondýnky Witherspoonové je hitem internetu | E15.cz

Zatýkání pravé blondýnky Witherspoonové je hitem internetu

Reese Whiterspoonová
Reese Whiterspoonová
• 
ZDROJ: CTK

ČTK

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Na internetu se stalo hitem video s americkou herečkou Reese Witherspoonovou, na kterém je drzá na policii. Jen několik hodin poté, co se video objevilo na serveru YouTube, vysoko překročilo počet 100 tisíc zhlédnutí.

Auto s Witherspoonovou a jejím manželem Jamesem Tothem zastavila v polovině dubna policie Antlantě. Totha policista okamžitě zadržela za řízení v opilosti, což se očividně herečce nelíbilo.

„Víte, kdo já jsem?“ dotázala se Witherspoonová policisty. Na odpověď, že to vědět nepotřebuje, odvětila, že brzy pozná, jak se jmenuje. Strážci pořádku se nicméně její chování nelíbilo, proto ji rovněž zadržel. Herečka ho ještě při zatýkání nařkla z „obtěžování amerického občana“. Hollywoodský agent Toth s manželčiným chováním nesouhlasil a policistovi se za scénu omluvil.

Sedmatřicetiletá herečka je známá například z filmů Pravá bondýnka, Velmi nebezpečné známosti nebo Jak je důležité míti Filipa.

Autor: ČTK

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.