Zápisník Jiřího Frydlewicze: Fobie z Nokie | E15.cz

Zápisník Jiřího Frydlewicze: Fobie z Nokie

Jiří Frydlewicz

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Vstoupit do diskuze
0

Společnost Nokia uvede na trh svůj dlouho očekávaný telefon. Model s označením 9 by se měl stát novým králem v její nabídce. Krom nejnovějších technologií má disponovat pěti fotoaparáty, které jsou spolu s bleskem umístěny na zadní straně mobilu a tvoří tam shluk sedmi kulatých objektů. 

A pokud trpíte trypofobií, tak máte problém. To je totiž strach z většího uskupení otvorů či děr. Fanoušci už tuto funkci nové Nokie řeší a je legrační, jak málo stačí, aby telefon neměl u některých lidí naději na úspěch. Ale třeba slavná firma přidá i model 9.1, který nebude vyvolávat úzkostné stavy a strach.

Fobiemi z nových funkcí naopak nemusejí trpět zákazníci automobilky Tesla, která představila nový prvek ve svých autech nazvaný Dog Mode. Ten se postará o to, že pokud necháte svého domácího mazlíčka v letním horku v autě, udrží zapnutou klimatizaci. Na centrálním displeji navíc zobrazí informace o teplotě ve vozidle i zprávu, že se majitel psa brzy vrátí. Palec nahoru pro Teslu.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.