Zápisník Petry Jansové: Kulturní zítřky | E15.cz

Zápisník Petry Jansové: Kulturní zítřky

Petra Jansová

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn

Kvůli šířící se epidemii koronaviru na starém kontinentě se bohužel musela odložit řada zajímavých kulturních akcí a taky dlouho očekávaných premiér. Fandové jednoho z nejproslulejších agentů všech dob si budou muset počkat. Ani charizmatický Daniel Craig virus nepřepral a na poslední bondovku budeme muset vydržet do podzimu.

Nezoufejme, o co chudší filmové jaro teď prožíváme, o to bohatší podzim nás čeká. Na září se totiž kromě milovníků legendárního agenta mohou těšit i stoupenci Beatles. Natočení dokumentu, který má odkrýt zákulisí slavné skupiny, se zhostil legendární režisér Peter Jackson. Dílo má být mnohem pozitivnější než ta předešlá, a navíc viděno Jacksonovýma očima se zřejmě dočkáme vizuálně zajímavé show.

Zcela jiný druh karantény zkouší na ostrově Man. Turistům odeberou hned při vstupu mobilní telefon. Moderní technologie totiž ničí autentický zážitek. Otázkou je, jak bychom tento druh omezení teď zvládli my, aniž bychom přestali makat.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.