Tržby letí nahoru i v Saunia Thermal Resort. Investoři mají opakovaný zájem o dluhopisy Saunia

Zdroj: Saunia, s.r.o.

6
Fotogalerie

Další dobrá zpráva pro investory do dluhopisů Saunia. Podobně jako stoupá návštěvnost v řetězci saunových světů Saunia, také největší pobočka sítě, termální lázně Saunia Thermal Resort se může pochlubit dosaženými výsledky. Zákazníci si oblíbili jedinečný komplex 2 bazénu pod širým nebem, bohaté zázemí a saunový svět s 8 saunami pod jednou střechou.

Přitažlivost bazénu Thermal je nekompromisní, zmodernizovaný komplex láká násobky nových návštěvníků. V posledních 12 měsících (v období od 5/2023 do 4/2024) zaznamenala Saunia nárůst návštěvnosti i ve své karlovarské pobočce. Ta meziročně navýšila své tržby o 62 % (srovnání období 5/2022 – 4/2023 a 5/2023 – 4/2024). Pozitivní vývoj se projevil také na EBITDA pobočky, která meziročně stoupla o 18 milionů korun.

Největší pobočka sítě Saunia je ideální místo pro rodinný výlet nebo setkání přátel. Dva venkovní bazény, jeden termální se 100 % přírodní minerální vodou z karlovarského vřídla o teplotě do 38 ⁰C. Druhý bazén pro rekreační plavání a relaxaci s vodními atrakcemi a teplotou vody do 32 ⁰C. Oba bazény jsou vhodné pro celoroční koupání za každého počasí.

Naprostý originál. Bazény s teplou vodou doplňuje saunový svět s 8 saunami ukrytý v bazénovém komplexu. Saunový svět nabízí 6 druhů saunování a pravidelný program různorodých saunových ceremoniálů. Návštěvníci mají k dispozici bohaté zázemí v podobě rozhlehlých teras, bazénové restaurace a odpočíváren. Resort se může pochlubit nejkrásnějším výhledem na historické centrum Karlových Varů.

Saunia, s.r.o.

Obchodní úspěchy společnosti Saunia vnímají i investoři, což potvrzuje ředitel společnosti: „Investoři se k nám znovu vracejí, mají s dluhopisy Saunia pozitivní zkušenosti. Naše investory také pravidelně informujeme o dosažených výsledcích. Díky vybudované důvěře a pozitivním referencím k nám přicházejí noví investoři“ komentuje situaci Bohumil Píše.

Dluhopisy Saunia si získaly důvěru díky pravidelnému vyplácení úroků, taktéž samotné emise jsou vždy řádně splaceny. Je o co opřít, Saunia nabízí své dluhopisy již od roku 2017. Za dobu nabídky dluhopisů Saunia bylo investorům již vyplaceno více jak 270 milionů korun. Od začátku podzimu loňského roku (2023) proběhlo vyplacení 2 emisí v celkové hodnotě 49,75 milionů korun.