Fastfood Multifood expanduje po Česku | E15.cz

Vietnamská gastroskupina z Ostravy expanduje. Jídlo na váhu nabídne po celém Česku a Slovensku

Michal Nosek

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn

Dang Investment Group, provozovatel restaurací s rychlým občerstvením Guty a Multifood, výrazně rozšiřuje svou pobočkovou síť. Z Ostravy skupina vietnamských podnikatelů pronikla s Multifoodem do Prahy. Letos otevře další pobočky i Brně, Českých Budějovicích a Havířově. 

Ke dvojici ostravských restaurací s jídlem na váhu aktuálně přibyla první pražská pobočka Multifood v novém Obchodním centru Stromovka. Letos podnikatelé ze skupiny Dang Investment Group, jež za vznikající sítí restaurací stojí, otevřou další tři „Multifoody“ v Českých Budějovicích, Havířově a Brně. Na příští rok plánují několik dalších vlastních poboček a spuštění franšíz.

„S provozovateli obchodních center intenzivně jednáváme o otevření dalších poboček v průběhu nadcházejícího roku v minimálním rozsahu jako letos. Rozsáhlejší expanzi nejen po celém Česku, ale i větší části Slovenska pak chystáme o rok později,“ vysvětlil záměr skupiny Jan Wozniak, zodpovědný za expanzi sítě Multifood.

Skupina, která má v České republice dvacetiletou tradici,  financování rozvoje své pobočkové sítě realizuje výhradně ze svých zdrojů, konkrétně z příjmů z provozu sítě restaurací Guty a Multifood. „Investice do jedné provozovny se v současnosti pohybuje v rozmezí čtyř až šesti milionů korun,“ doplnil manažer.

Multifood nabízí ve svých restauracích celé jídelní spektrum od české svíčkové, přes italské lasagne, až po mexické chilli noc carne. Firma zaměstnává přes tři sta lidí a s rozvojem pobočkové sítě nabídne několik stovek nových pracovních příležitostí.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video