Až o 20 % levnější půjčka a další bankovní slevy. To je Black Friday s UniCredit Bank | e15.cz

Až o 20 % levnější půjčka a další bankovní slevy. To je Black Friday s UniCredit Bank

UniCredit Bank
UniCredit Bank
• 
ZDROJ: PR

.

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Slevy na Black Friday letos nehledejte jen v obchodech, ale i ve své bance. Ušetřete dnes na půjčce, hypotéce nebo investicích.

Ikonický nákupní svátek Black Friday (černý pátek) se letos netýká jen obchodních center či internetových obchodů. Pro zajímavé výhody si zajděte třeba i do vaší banky. S UniCredit Bank totiž můžete pouze dnes získat až o 20 % levnější půjčku nebo ušetřit na vstupních poplatcích na pravidelných investicích nebo ušetřit při objednání hypotéky Online. „Black Friday je již i u nás každoročním symbolem výhodných předvánočních nákupů. Proč by se ale výhody měly vztahovat jen na klasické zboží?“ ptá se Giovanni Guidi, ředitel retailového bankovnictví UniCredit Bank. „UniCredit Bank tento nákupní svátek posouvá ještě dál a letos je v České republice jedinou bankou, která v takzvaný černý pátek poskytuje výrazné slevy u svých produktů,“ dodává Guidi.

Klienti UniCredit Bank tak 27. listopadu mohou získat jednoprocentní slevu z úrokové sazby spotřebitelské PRESTO Půjčky, která bude jen v tento den od 3,9 % p. a. Sleva platí pro všechny žádosti jak na pobočkách banky, tak v bankovním eshopu UniCreditShop.cz. Výrazně mohou ušetřit i na investičních produktech, kde UniCredit Bank na černý pátek nabídne 50% slevu ze vstupních poplatků. Sleva se týká všech jednorázových investic Pioneer Investments, produktu pravidelného investování U Invest i všech investičních produktů poskytovaných společností ERGO Pojišťovna. Navíc klienti, kteří si dnes objednají

, mohou získat slevu na úrokové sazbě 0,1 %.

Autor: .

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newslettery