Bitcoin je skvělý. Ale každý si na to musí přijít sám, míní evangelista kryptoměn Karel Fillner | E15.cz

Bitcoin je skvělý. Ale každý si na to musí přijít sám, míní evangelista kryptoměn Karel Fillner

red

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn

Každému říká, ať do bitcoinu dává jen peníze, o které může přijít. Bere je jako spekulativní nástroj, ale zároveň i jako uchovatele hodnoty. Karel Fillner nyní bude radit čtenářům v nové VIP investiční poradně webu E15 Premium.

Sám pro sebe si pro budoucnost bitcoinu vytvořil dva scénáře: buď to bude úspěšný koncept, kdy se kryptoměny opravdu stanou běžnou součástí života a ekonomiky a současní bitcoinoví nadšenci na tom zbohatnou. Anebo se to prostě nepovede, ale pak mu zase zbude spousta skvělých kamarádů, jež díky bitcoinu poznal.

Karel Fillner se kryptoměnám začal věnovat v roce 2012, v Česku vedl lokální verzi mezinárodního magazínu o kryptoměnách Cointelegraph a nyní publikuje na blogu btctip.cz. Začínal tradingem, denním obchodováním na bitcoinovém trhu, postupně ale objevuje stále více možností spojených s rozvojem infrastruktury bitcoinu a kryptoměn.

„Bitcoin je budoucí internet peněz a zaslouží osvětu,” je přesvědčený a dodává slova Andrease Antonopulose, světově uznávaného bitcoin guru a experta v oblasti IT bezpečnosti: “Je zbytečné lidi přesvědčovat, že bitcoin je skvělý. Musí na to přijít sami.”

Jako osvěta ale může části čtenářů posloužit nová VIP investiční poradna v prémiové sekci webu E15. Dotazy pro Karla Fillnera posílejte na e-mail e15poradna@cninvest.cz a předplatitelé posléze získají přístup k odpovědi.

Vedle Karla Fillnera jsou vašimi investičními průvodci ředitel finančních trhů Daniel Drahotský z J&T Banky a jeho firemní kolega portfolio manažer Michal Semotan, šéf fondu Sirius Martin Burda a spolumajitel investičního fondu QUANT Aleš Michl.

Jak se vyvíjel kurz bitcoinu

 

Autor: red

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah