Služba Poplatkyzpet.cz získá zpět Vaše úvěrové poplatky | E15.cz

Služba Poplatkyzpet.cz získá zpět Vaše úvěrové poplatky

Poplatkyzpet.cz
Poplatkyzpet.cz
• 
ZDROJ: Poplatkyzpet.cz

.

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
V České republice konečně vznikl projekt, který pouze neslibuje vrácení bankovních poplatků, ale skutečně tuto problematiku řeší. Poplatkyzpet.cz je první a jediná služba, která lidem opravdu zajistí vrácení úvěrových poplatků, a to důvěryhodnou cestou.

V minulém týdnu byla oficiálně spuštěna služba Poplatkyzpet.cz, která má za cíl vrátit stovkám tisíců Čechů úvěrové poplatky. Že lidé službu se zájmem vítají, dokazují počty klientů, kteří již zaslali plnou moc a tím se ke službě Poplatkyzpet.cz přidali. Za první den jich bylo přes 800 a během týdne se do boje za vrácení bankovních poplatků díky službě Poplatkyzpet.cz pustilo více než 5 500 lidí. „Ani jsme nečekali, jak velký ohlas služba Poplatkyzpet.cz bude mít. Jsme velmi rádi, že lidé pochopili, že náš projekt je důvěryhodný, a se svými dotazy, kterých jsou tisíce, se obracejí na klientskou linku a klientské centrum služby Poplatkyzpet.cz,“ komentuje první úspěchy služby její patronka Pavlína Danková.

To, že je služba Poplatkyzpet.cz seriózní a důvěryhodná, potvrzuje také spolupráce s advokátní kanceláří Toman, Devátý & partneři: „Cílem je pomoci spotřebitelům získat zpět poplatky, které jim banky účtovaly neoprávněně. Vzhledem k tomu, že ve věci vrácení úvěrových poplatků již zastupujeme desítky klientů, rozhodli jsme se využít našich zkušeností a poskytnout projektu Poplatkyzpet.cz své právní služby,“ říká o službě JUDr. Petr Toman, zakladatel advokátní kanceláře Toman, Devátý & partneři, který se specializuje na ochranu práv spotřebitelů ve vztahu k bankovním institucím.

Každý, kdo chce získat zpět své peníze za bankovní poplatky a nechce už nadále bankám platit ani korunu navíc, musí pouze vyplnit a poslat svoji plnou moc, kterou nalezne na webu www.poplatkyzpet.cz.

Autor: .

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah