Zajímavé zhodnocení investice a prémiová péče o klienta | E15.cz

Zajímavé zhodnocení investice a prémiová péče o klienta

P. Bondarová, investiční specialistka KB
P. Bondarová, investiční specialistka KB
• 
ZDROJ: Komercni banka

.

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Dynamický vývoj na finančních trzích klade čím dál vyšší nároky na znalosti, zkušenosti a čas při investici volných finančních prostředků. Řada investorů proto hledá řešení šitá na míru – takzvanou privátní správu aktiv. V rámci KB Privátní správy aktiv zhodnocuje Komerční banka prostředky investorů již tři roky.

„KB Privátní správa aktiv je prémiovým řešením v oblasti investic. Klient se u nás může osobně setkat s manažerem fondů a získává pravidelné vyhodnocení výkonnosti portfolia. Investice do KB Privátní správy aktiv je vysoce likvidní a nabízí velmi zajímavá zhodnocení,“ shrnuje hlavní výhody prémiového zhodnocování investic Petra Bondarová, investiční specialistka Komerční banky.

Smíšené fondy KB Privátní správa aktiv dosahují za poslední tři roky nejvyššího zhodnocení na českém trhu.

za tři roky zhodnotil prostředky investorů celkem o 17,1 %!

V této souvislosti je především třeba upozornit na to, že investice do fondů obsahuje vždy riziko a není zaručena plná návratnost původně investované částky. Ceny podílových listů fondů mohou stoupat nebo klesat v reakci na změny ekonomických podmínek, úrokových měr a způsobu, jak trh cenné papíry vnímá. Jinými slovy, minulé výnosy nejsou zárukou výnosů budoucích. Před investováním je proto důležité se seznámit se statutem fondu, který obsahuje podrobné informace o investiční strategii a souvisejících rizicích.

Začínající či opatrnější investoři proto mohou využít novinku v nabídce:

. Ta obsahuje pouze dluhopisy České republiky a stabilních podniků.

„Připojte se k více než dvěma tisícům klientů, kteří investují své prostředky do KB Privátní správy aktiv,“ říká Petra Bondarová, investiční specialistka KB.

www.iks-kb.cz, bezplatné infolince 800 521 521 nebo exkluzivně na pobočkách Komerční banky.

KB PRIVÁTNÍ SPRÁVA AKTIV 2 1 rok 2 roky 3 roky
zhodnocení celkem 7,8% 8,1% 17,1%
průměrné roční zhodnocení 4,0% 5,7%

Výkonnost k 31. 8. 2012. Statut fondu je dostupný na internetových stránkách www.iks-kb.cz nebo v kterékoli pobočce Komerční banky, a.s.

Autor: .

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.