Volkswagen svůj koncept mikrobusu na elektřinu nakonec pošle na výrobní linku

Volkswagen ID Buzz

Volkswagen ID Buzz Zdroj: Autorevue.cz

Volkswagen ID Buzz
Volkswagen ID Buzz
Volkswagen ID Buzz
Volkswagen ID Buzz
Volkswagen ID Buzz
8
Fotogalerie

Volkswagen v lednu představil koncept elektrického mikrobusu, který pojme až osm cestujících. Podle vyjádření z automobilky půjde do výroby. Více na: https://www.autorevue.cz/koncept-elektrickeho-mikrobusu-volkswagen-id-buzz-pujde-do-vyroby

Další přírůstek do rodiny ID. Koncept elektrického mikrobusu ID Buzz by se již brzy mohl dočkat sériové výroby. Vůz celkově pro osm cestujících představila automobilka v lednu letošního roku. 

"Emocionální vozy jsou pro značku velmi důležité, prodáváme spoustu chrobáků, a to zejména na amerických trzích. Máme ale také mikrobus, který jsme ukázali (ve formě ID Buzz), o kterém jsme nedávno rozhodli, že jej budeme vyrábět," řekl šéf automobilky Herbert Diess. 

Futuristický design vozu je inspirován klasikou německé automobilky z 50. let - mikrobusem Type 2. Zachovat si má hlavně hranatý styl, dvojitou barevnou kombinaci a velké logo automobilky v přední části. 

Celý článek čtěte na Autorevue.cz >>>

Více na: https://www.autorevue.cz/koncept-elektrickeho-mikrobusu-volkswagen-id-buzz-pujde-do-vyroby Více na: https://www.autorevue.cz/koncept-elektrickeho-mikrobusu-volkswagen-id-buzz-pujde-do-vyroby