Lenovo ThinkPad Yoga – pravá ruka profesionálního manažera | E15.cz

Lenovo ThinkPad Yoga – pravá ruka profesionálního manažera

Lenovo ThinkPad Yoga
Lenovo ThinkPad Yoga
• 

.

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Produkty Lenovo s označením Yoga se již ve světě proslavily. Nyní máte možnost zapojit jedno z legendárních Yoga zařízení v profesionálním provedení i do vaší firmy. Vykročte do nového roku s Lenovo ThinkPad Yoga a dopřejte svému podnikání moderní styl i spolehlivost řady ThinkPad.

Každý z nás chce být nějakým způsobem originální. A jinak tomu není ani u vrcholových manažerů, kteří potřebují kromě výkonného počítače se svým zařízením také reprezentovat a zaujmout. Lenovo ThinkPad Yoga je inovativní Ultrabook, který byl navržen speciálně pro korporátní sféru a spojuje v sobě vysoce výkonné technologie a bezpečnostní funkce s nepřehlédnutelným designem modelu Lenovo Yoga.

Lenovo ThinkPad Yoga Autor:

Práce s tímto notebookem může být extrémně flexibilní a kreativní. Víko notebooku je otočitelné o 360 stupňů a nabízí čtyři různé režimy použití: Notebook, Tablet, Stan a Stojánek. Každému ze čtyř režimů systém přizpůsobí systémová nastavení a v případě potřeby uzamkne klávesnici. ThinkPad Yoga lze ovládat pomocí jednoduchých intuitivních gest na 12,5palcovém HD nebo Full HD 10bodovém dotykovém displeji. Pro maximalizování produktivity je možné zvolit model s elektronickým perem, které umožňuje přirozené, plynulé psaní ve všech čtyřech režimech.

Lenovo ThinkPad Yoga Autor:

ThinkPad Yoga vychází vstříc častému cestování prakticky v každém ohledu. Váží méně než 1,6 kg a s tloušťkou pouhých 19 milimetrů je tedy snadno přenositelný. Navíc až s 8hodinovou výdrží baterie budete moci pracovat celý den bez nutnosti nabíjení. Na cestách se jistě budou hodit další ochranné prvky – odolná kostra notebooku z hořčíkové slitiny a sklo displeje Corning Gorilla Glass odolné vůči poškrábání.

Lenovo ThinkPad Yoga Autor:

Vybrané modely ThinkPad Yoga podporují technologii NFC (Near Field Communication), která umožňuje snadno sdílet dokumenty, prezentace či kontakty s jinými zařízeními. A jako každý správný firemní notebook, má i ThinkPad Yoga rozsáhlé úložiště o velikosti až 1 TB a nabízí tak dostatek místa pro vaše důležité soubory, videa, fotografie a prezentace. Pro zabezpečení těchto dat potom slouží systém Active Protection System, který zamkne a ochrání váš pevný disk v případě, že zjistí náhlý pohyb - jako kdybyste měli airbag pro váš pevný disk. S Lenovo ThinkPad Yoga tak nemusíte jednat pouze v rukavičkách.

Autor: .

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah