Pálffy - Terasa Malostranská | E15.cz

Pálffy - Terasa Malostranská

Pálffy - Terasa Malostranská
Pálffy - Terasa Malostranská
• 

.

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
U mnohých z nás se výraznější potřeba návštěvy restaurací “aktivuje” až v období, kdy si můžeme své oblíbené delikatesy vychutnávat na již otevřených zahrádkách či terasách.

Pokud si chcete dopřát skutečně ničím nerušený výhled třeba na palácové zahrady a Pražský hrad a umocnit tak tím svůj gastronomický zážitek, navštivte terasu restaurace Pálffy Palác. Najdete ji na poklidné Malé Straně v těsné blízkosti Valdštejnského náměstí.

Nejenom malebný výhled do okolí, ale už samotný prostor skýtá půvabné místo pro příjemná setkání všeho druhu. Zdejší personál Vám navíc vytvoří veškeré vnější předpoklady k tomu, aby se Vaše obchodní schůzka stala maximálně příjemnou a ta soukromá, aby zůstala nadlouho ve Vašich vzpomínkách.

Pálffy - Terasa Malostranská Autor:

Kombinace výtečné kuchyně, kterou tu má pod pod palcem šéfkuchař Saravanan Kandadu, a magického prostředí, z terasy v Pálffy Paláci vytváří doslova oázu v rušném a uspěchaném velkoměstě, která se jen těžko opouští. Výhodou však je, že se kdykoliv můžete vrátit zpátky…

Než dovolí počasí a dveře terasy se na několik dalších měsíců otevřou, zkuste přijít “na výzvědy” už nyní. Můžete totiž ochutnat ze zcela nově připraveného menu. Dáte přednost Carpacciu z mečouna, nebo třeba Kachním prsíčkům marinovaným v chryzantémách?

Celou aktuální nabídku naleznete na webových stránkách www.palffy.cz/cs/menu. A ceny nejsou nijak závratné - za obědové menu zaplatíte už od 390 Kč. Jako novinku pro novou sezónu si Pálffy Palác restaurant navíc přichystal možnost platby prostřednictvím virtuální měny Bitcoin.

Pálffy - Terasa Malostranská Autor:

Autor: .

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah