Proč je důležité podporovat drobné podnikatele ve vašem okolí? | e15.cz

Proč je důležité podporovat drobné podnikatele ve vašem okolí?

Prezentace klienta •
Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn

Uvědomte si, že pokud budete nakupovat výrobky a služby především lokálně v místě, kde žijete a působíte, podpoříte tím nejen dané podnikatele a firmy, ale také sebe. V důsledku tím totiž pomáháte růstu a rozvoji vašeho města a regionu. I světový trend jde v současné době směrem odklonu od globalizace a více se soustředí na rozvoj lokálních ekonomik. Pokud pomůžete drobným a malým podnikatelům v jejich rozvoji, růstu a prosperitě, budou také i oni věnovat část svého potenciálu do budování místa, ve kterém působí.

O projektu Lokálněin

Lokálněin je projekt založený na podporu malých lokálních podniků. Naším cílem je tyto firmy zviditelnit, změnit náhodné zákazníky na fanoušky, kteří se vrací a rozumí, proč je důležité místní podnikatele podporovat.

Autor: Foodin catering CZ

Proč je IN nakupovat lokálně

Podpora ekonomiky

Lokálními nákupy podporujete nejen místního podnikatele, ale také místo, kde sami pracujete nebo žijete.

Šetrnost k okolí

Rozhodnete-li se pro místního prodejce namísto nadnárodního řetězce, budou vaše nákupy šetrnější k přírodě.

Jedinečný zážitek

Není nad to mít vlastního pekaře nebo řezníka, který vás zná a vy znáte jeho. Nakupování se tak stává příjemným zážitkem a součástí životního stylu.

Autor: Foodin catering CZ

Nabídka dárků na Lokálněin marketu

Nevíte si rady s výběrem dárku pro své blízké, kolegy či obchodní partnery? Darujte jim originální překvapení, kterým zároveň podpoříte české malovýrobce. Pestrou nabídku dárků najdete celoročně na e-shopu Lokálněin.

Autor: Foodin catering CZ

Lokální producenti a zásady udržitelného přístupu

Připravili jsme nabídku originálních dárkových krabiček, které jsou z produktů od našich prověřených dodavatelů z různých koutů České republiky. Jejich lahodnými a voňavými dárky můžete potěšit nejen své blízké, ale i obchodní partnery, kolegy z firmy nebo své zaměstnance. „Naše balíčky jsou sestaveny výhradně z českých a moravských výrobků. V naší nabídce najdete výborné marmelády, sirupy, čokolády, sušenky, ale i vína, pálenky, likéry, uzeniny a paštiky. Nezapomínáme ani na vegetariány a vegany. I pro ty máme připravené skvělé lokální produkty. Nově nabízíme i balíčky s českou kosmetikou značky Botanicus,“ vyjmenovává širokou nabídku Petra Pavičová majitelka Foodin catering.

Autor: Foodin catering CZ

V minulých letech společnost nabízela své vánoční balení především pro firmy, letos svou nabídku rozšířila prostřednictvím svého nového online marketu i pro širokou veřejnost.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah