Skiareál ve Špindlerově Mlýně prošel modernizací, ceny nezměnil | E15.cz

Skiareál ve Špindlerově Mlýně prošel modernizací, ceny nezměnil

Špindlerův Mlýn
Špindlerův Mlýn
• 
ZDROJ: Spindleruv Mlyn

red

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Na řadu novinek láká letos Skiareál Špindlerův Mlýn. Největší lyžařské středisko v Krkonoších má za sebou investici ve výši sto milionů korun. Na cenách se to údajně nemá projevit, provozovatelé slibují stejné taxy jako loni.

Skiareál Špindlerův Mlýn investoval letos nejvíce peněz do zasněžovacího systému. Jeho modernizace a rekonstrukce stála téměř sedmdesát milionů korun. „Podél sjezdovek na Hromovce a v části Svatého Petra jsme v rámci rekonstrukce zasněžovacího systému instalovali přes sedmdesát sněžných sprch. Jedná se o nový moderní systém efektivního a rychlého technického zasněžování, který umožní zprovoznit sjezdovky v nesrovnatelně kratším čase v porovnání s běžnými sněžnými děly,“ uvedl ředitel Skiareálu Čeněk Jílek.

Provozovatelé se letos zaměřili také na bezpečnost lyžování. Rozšířili dojezdovou plochu sjezdovek na Hromovce, kam nově nainstalovali bezpečnostní sítě a kde také zdvojnásobili šířku dojezdového mostu přes Labe. Investici si vyžádala také modernizace nástupních prostor na čtyřsedačkovou lanovku ve Svatém Petru a stavba zbrusu nové multifunkční budovy. Návštěvníkům Svatého Petra nabídne nové pokladny, infocentrum a další provozovnu sítě Spindl Motion Shop&Rental.

Nové zákaznické karty

Jako novinku zavádí Špindlerův Mlýn zákaznický systém bezkontaktních čipových karet GoPass. Jejich prostřednictvím mohou zájemci kupovat skipasy online v e-shopu, a to za nižší ceny než na pokladnách Skiareálu.

„Přestože jsme do modernizace střediska letos vložili téměř sto milionů korun, skipasy zdražovat nebudeme. Naopak s GoPass kartou bude lyžování levnější!“ doplnil René Hroneš, obchodní ředitel společnosti.

GoPass karta navíc funguje i v Tatrách na Slovensku, jak tvrdí provozovatelé Skiareálu.

Autor: red

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah