Alexander Schill z německého Serviceplanu bude předsedou poroty PIAFu | E15.cz

Alexander Schill z německého Serviceplanu bude předsedou poroty PIAFu

Alexander Schill z německého Serviceplanu bude předsedou poroty PIAFu
PIAF
• 

rap

Předsedou poroty letošního ročníku festivalu reklamy a marketingu PIAF se stane uznávaný kreativní ředitel Evropy Alexander Schill z německého Serviceplanu. Poprvé bude porota posuzovat také práce studentů evropských univerzit. A to díky spolupráci PIAF s agenturou Czechtourism, která vyhlásila soutěž na propagaci České republiky mezi studenty evropských univerzit.

Alexander Schill je už několik let jedním z nejinspirativnějších kreativních ředitelů Evropy. Pod jeho vedením Serviceplan vyrostl v největší nezávislou agenturu v Evropě s 1400 zaměstnanci. Alex získal více než 30 Cannes Lions a je na 3. místě v celosvětovém žebříčku Chief Creative Officer (Big Won 2011). V globlním žebříčku PIAFYS za sezónu 2012/13 dosáhl deváté pozice mezi více než třemi tisícovkami světových kreativců.

Poprvé budou na PIAF moci soutěžit také studenti evropských vysokých škol. Státní agentura Czechtourism vyhlašuje kreativní soutěž o nejlepší kampaň na propagaci České republiky jako turistické destinace pro studenty evropských univerzit. Zúčastnit se mohou studenti zejména marketingových, ekonomických a výtvarných vysokých škol z evropských zemí. O vítězi rozhodne porota PIAF, vyhlášení proběhne na slavnostním předávání cen Best of … 2014.

Pátý ročník mezinárodního festivalu reklamy a marketingu PIAF se bude konat ve dnech 19. – 21. května.

Autor: rap
 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!