Asociace osobního prodeje má nového předsedu | E15.cz

Asociace osobního prodeje má nového předsedu

Johan Stahl
Johan Stahl
• 

red

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Členové Asociace osobního prodeje (AOP) na svém zasedání, které proběhlo 29. února 2012, zvolili Johana Ståhla novým předsedou představenstva.

Johan Ståhl v čele Asociace nahrazuje Mirka Kopřivu, který svoji činnost v rámci AOP ukončil. Jan Stránský (Amway)a Michal Kurka (Avon Cosmetics) nadále zůstávají ve vedení asociace.

Johan Ståhl je od loňského prosince novým ředitelem Oriflame Česká republika. Pochází ze Švédska a svoji dosavadní kariéru spojil především s médii. Zastával řídící posty v rámci významných švédských vydavatelství.

Čtete také:

„Přímý prodej je v Česku nesmírně populární, svědčí o tom nejen obrat členů naší asociace, ale i počet prodejců, respektive zákazníků. Na druhé straně v obecné rovině tady nemá přímý prodej dobré jméno. Mohou za to prodejci, kteří se snaží vnutit zákazníkům ne vždy kvalitní výrobek. Práci Asociace bych tak chtěl posunout dále v oblasti edukace trhu a ochrany zákazníků,“ říká ke svému jmenování do funkce předsedy AOP Johan Ståhl.

Asociace osobního prodeje má v současnosti šest řádných členů, a to Amway, Avon, Just, Mary Kay, Oriflame a Vorwerk. Přidruženým členem je společnost PartyLite.

Autor: red

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.