Communication Wednesday: Hry na mobilech a tabletech | E15.cz

Communication Wednesday: Hry na mobilech a tabletech

red

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Další díl série Communication Wednesday se zaměří na hry na mobilech a tabletech.

Mobil jako herní platforma tvrdě konkuruje počítačům a konzolím. Je klidně možné, že brzy budou výrobci klasických mobilních konzolí zapomenuti jako dinosauři. Společně se podíváme na zajímavé nové hry, zejména z české produkce. Dozvíme se, jak se taková mobilní hra dělá. A rozebereme si hit mezi novými obchodními modely – in-app sales. S tím souvisí i zajímavý trend s nepěkným názvem: gamifikace, přenos herních prvků a metod do neherních aplikací. Berte hry vážně! A přijďte si hrát.

Akce se koná 4. dubna od 18:00 v PwC BusinessCommunityCenter, Kateřinská 40, Praha 2.

Další informace

.

COMMUNICATION WEDNESDAY jsou pravidelná setkání zaměřená na oblast telekomunikačních, mediálních a technologických služeb a aplikací. Setkání slouží jako nezávislé fórum, kde se setkávají operátoři, vývojáři aplikací, poskytovatelé a agregátoři obsahu, výrobci koncových zařízení, konzultanti a další osoby zainteresované v oblasti telekomunikačních služeb, a vyměňují si informace, zkušenosti, navazují nové spolupráce.

COMMUNICATION WEDNESDAY je nezávislá platforma pro networking lidí z telekomunikačního a mediálního businessu.

Autor: red

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.