Czech News Center bude na webu vysílat všechny zápasy fotbalové ligy | E15.cz

Czech News Center bude na webu vysílat všechny zápasy fotbalové ligy

Pavel Horváth
Pavel Horváth
• 
ZDROJ: CTK

rap

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Mediální dům Czech News Center (dříve Ringier Axel Springer) rozjede on-line projekt databanky fotbalových online přenosů a záznamů Synot ligy. Poprvé to bude živý přenos z prvního zápasu sezóny, který proběhne v pátek 25. července od 18 hodin na stránkách www.blesk.cz

K dispozici budou všechny zápasy Synot ligy. Bude dokonce možné sledovat online i souběžné zápasy a mezi nimi přepínat. Vedle toho vznikne pro každé utkání internetová podstránka s nabídkou doprovodných článků a aplikací. Tzv. streamy těchto zápasů budou obsahovat interaktivní prvky s diskuzemi a možností se zpětně dívat na klíčové momenty přenosu. Diváci si během zápasu budou moci například procházet různorodé statistiky a hodnotit hráče.

„Náš tým vyvíjel koncept zprostředkování komplexních informací z fotbalové scény několik měsíců. Pro fanoušky je fotbal nejen sport či zábava, ale životní styl, který znamená být neustále součástí dění,“ řekla k tomu Libuše Šmuclerová, generální ředitelka mediální domu.

Autor: rap

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.