Ekolamp si vybral PR agenturu Mediakom | E15.cz

Ekolamp si vybral PR agenturu Mediakom

Ekolamp
Ekolamp
• 
Společnost Ekolamp uzavřela spolupráci s public relations agenturou Mediakom, která bude mít za úkol zvýšit povědomí o sběru a recyklaci světelných zdrojů.

„Od nové PR agentury očekáváme trvalé budování značky Ekolamp a zvýšení povědomí občanů o zpětném odběru, svozu a ekologické recyklaci použitých světelných zdrojů a svítidel,“ říká Radoslav Chmela, PR a marketingový manažer společnosti Ekolamp.

Společnost Ekolamp je neziskovou organizací, která zajišťuje sběr a svoz použitých osvětlovacích zařízení, jejich zpracování včetně následného materiálového využití a odstranění zbytkových odpadů.

Součástí těchto služeb je i veřejná osvěta, která si klade za cíl zvýšit podíl recyklovaných světelných zdrojů a svítidel a snížit tak nežádoucí tlak na životní prostředí. Služby on-line marketingové podpory dodává agentura Bizmark, která v červenci nahradila společnost Mather Advertures.

Agentura Mediakom zvítězila v tendru, kterého se zúčastnilo sedm dalších uchazečů. Mezi klienty agentury Mediakom patří například společnosti Intel, Alcatel-Lucent, nakladatelství Fraus či protipirátská organizace BSA.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.