EY zřizuje tým Strategie. Povede ho Fiala | E15.cz

EY zřizuje tým Strategie. Povede ho Fiala

Martin Fiala, EY
Martin Fiala, EY
• 
ZDROJ: archiv

Strategie, Petr Novotný

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Martin Fiala byl jmenován výkonným ředitelem v oddělení transakčního poradenství společnosti EY. Povede nově zřízený tým Strategie.

Nově vzniklý tým Strategie doplní nabídku divize transakčních služeb. EY výrazně posiluje své kompetence v oblasti strategie nejen ve střední Evropě, ale i globálně, aby mohla nabídnout komplexní portfolio poradenských služeb klientům. Regionální tým je tak součástí globální iniciativy, jejímž cílem je poskytovat klientům strategické poradenské služby pod značkou EY.

„Fialova role bude spočívat především v nalezení příležitostí pro poradenské služby v oblasti strategie, jak v rámci realizované transakce, tak před vlastní transakcí a po ní. Bude zodpovědný za práci svého týmu v České republice, na Slovensku a rovněž v dalších zemích regionu střední a jihovýchodní Evropy (Maďarsko, Slovinsko, Chorvatsko a Srbsko),“ říká Peter Wells, vedoucí partner oddělení transakčního poradenství EY v České republice.

Fiala strávil většinu své profesní kariéry ve strategickém poradenství, před příchodem do EY působil ve společnosti Roland Berger. Postupně pracoval a řídil projekty ve střední a východní Evropě, které se týkaly komerční due diligence, strategie růstu nebo zvyšování produktivity. Zaměřuje se především na energetiku. Vystudoval mezinárodní vztahy, ekonomii a komerční právo v Praze a Nottinghamu.

Autor: Strategie, Petr Novotný

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah