Grayling vyhrál PR British Airways | E15.cz

Grayling vyhrál PR British Airways

British Airways
British Airways
• 
ZDROJ: ctk

red

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Agentura Grayling Czech Republic zahájila spolupráci s British Airways. Připojí se tak k většině evropských a asijských zemí, ve kterých Grayling PR služby aerolinkám poskytuje.

Společnost British Airways si v rámci mezinárodního tendru pro externí komunikaci v zemích Evropy a Asie vybrala agenturu Grayling. Výběrové řízení proběhlo na jaře letošního roku a v České republice bylo ukončeno v průběhu srpna. Cílem spolupráce, která byla zahájena od září, je dlouhodobá kvalitní komunikace, která má vést především k upevnění pozice aerolinek na českém trhu. Dále bude Grayling společnosti poskytovat strategické poradenství a odbornou pomoc při případné krizové komunikaci.

„Agenturu Grayling Czech Republic jsme si vybrali nejen proto, že s ní spolupracujeme i v jiných zemích, ale zejména kvůli týmu, který s námi bude v každodenním kontaktu. Věřím, že profesionální konzultanti Graylingu přinesou do komunikace společnosti British Airways celou řadu nových nápadů,“ upřesňuje své rozhodnutí Anna Ingham-Grant, obchodní manažerka British Airways pro střední a východní Evropu.

Autor: red

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah