Havel, Holásek a Ryšávková | E15.cz

Havel, Holásek a Ryšávková

Veronika Ryšávková, marketingová ředitelka kanceláře Havel, Holásek & Partners
Veronika Ryšávková, marketingová ředitelka kanceláře Havel, Holásek & Partners
• 
ZDROJ: archiv

Strategie, Petr Novotný

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Novou marketingovou ředitelkou kanceláře Havel, Holásek & Partners se stala Veronika Ryšávková.

Ryšávková v kanceláři doposud zastávala pozici PR manažerky a ředitelky vzdělávací Akademie Havel, Holásek & Partners. Ve firmě bude i nadále zodpovídat za budování vztahů s veřejností a utváření mediálního obrazu společnosti, zároveň však zastřeší veškeré marketingové aktivity, včetně strategického řízení a dlouhodobého budování značky v České republice, na Slovensku i v zahraničí.

Ryšávková se bude zároveň dál podílet na rozvoji Akademie Havel, Holásek & Partners a bude rovněž odpovědná za interní komunikaci.

Před nástupem do Havel, Holásek & Partners v dubnu 2014 pracovala Ryšávková na Ministerstvu spravedlnosti ČR, nejprve jako ředitelka tiskového odboru a tisková mluvčí, později jako vrchní ředitelka sekce kabinetu ministra, kde odpovídala za exekutivní chod celého úřadu, komunikaci dovnitř i vně rezortu a vedla tým poradců. Měla též na starosti mediální politiku Legislativní rady vlády.

Předtím působila v mezinárodní PR agentuře a jako novinářka. V České televizi se jako reportérka specializovala na legislativu a justici.

Dlouhodobě se věnuje právnickému PR, popularizaci práva a mediálnímu poradenství, vede mediální tréninky pro soukromou sféru, ale také pro soudce a státní zástupce v rámci Justiční akademie ČR. Je autorkou a spoluautorkou řady popularizačních článků a knih věnujících se novému soukromému právu, v této oblasti též přednáší.

Ryšávková vystudovala Právnickou fakultu UK v Praze, žurnalistiku a bohemistiku na Filozofické fakultě UP v Olomouci a marketing na VŠFS v Praze. Právo i masmédia též studovala ve Velké Británii, a to na Perth College a London City University v Londýně.

Autor: Strategie, Petr Novotný

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah