Henkel chystá velké promo podzimních novinek | E15.cz

Henkel chystá velké promo podzimních novinek

Uvedení Persil Duo Caps doprovodí masivní kampaň napříč všemi kanály
Uvedení Persil Duo Caps doprovodí masivní kampaň napříč všemi kanály
• 

red

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Společnost Henkel ČR uvádí od října do prodeje novou generaci dvoukomorových kapslí s gelovým pracím prostředkem. Představení novinky doprovodí nejenom nadlinkovou kampaní, chystá se rozdat i sto tisíc vzorků.

V rámci uvedení nových kapslí Persil nasadí Henkel v období od října do prosince nové televizní spoty, v listopadu a prosinci plánuje využití netradičních formátů v rámci OOH a internetového prostoru. V balíčku ATL aktivit bude i sponzoring televizního seriálu Ordinace v růžové zahradě, kde bude pro představení nových kapslí využit sponzorský vzkaz na začátku a na konci vysílání seriálu.

Henkel věnuje velkou pozornost i místu prodeje, kde na novinku upozorní plakáty, shelf stoppery nebo například paletové dekorace. Ve vybraných obchodech, v ulicích a v obchodních centrech větších měst rozdají hostesky dohromady více než sto tisíc vzorečků nového pracího prostředku a zároveň zákazníky upozorní na jeho přednosti.

I tento wobbler se objeví na regálech obchodů Autor:

Henkel současně inovuje i řadu tekutých gelů do myček nádobí. Na český trh už v září přichází nový Somat Multi-Perfect Gel s recepturou Express Power, jehož gelová receptura je obohacena o aktivní odmašťovače. Nový spot se v televizi objeví v polovině října, ve vybraných časopisech bude probíhat printová a PR kampaň.

Tiskové vizuály z připravované kampaně na nový Somat Autor:

V místě prodeje budou umístěny plakáty, wobblery, shelf stoppery a paletové dekorace a samotné produkty budou označeny speciálními samolepkami „Nejlepší gel v ČR“. Ve vybraných obchodech umocní intenzivní kampaň i sampling, v tomto případě by hostesky měly rozdat třicet tisíc vzorečků.

Autor: red

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah