Hullabaloo otvírá pobočku ve Varšavě | E15.cz

Hullabaloo otvírá pobočku ve Varšavě

Tamara Oleszcuk povede Hullabaloo Poland
Tamara Oleszcuk povede Hullabaloo Poland
• 

red

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Nezávislá mezinárodní reklamní agentura se sídlem v Praze otevírá novou pobočku Hullabaloo Poland. Jedná se o druhou zahraniční pobočku, loni v říjnu otevřelo Hullabaloo filiálku v Moskvě.

Pobočku Hullabaloo Poland povede Tamara Oleszczuk jmenovaná do pozice Business Director. Tamara Oleszczuk má 16 let zkušeností na seniorských manažerských pozicích v oblasti marketingu, sales a business developmentu ve velkých nadnárodních FMCG korporacích jako jsou PZ Cussons, Campina Polska nebo Bacha Polska. Oleszczuk vystudovala angličtinu na Vratislavské univerzitě v Polsku. Ve vedení Hullabaloo PolandTamara Oleszczuk bude mít na starosti navazování obchodních vztahů s klienty a vyhledávání obchodních příležitostí na polském trhu. V současnosti už se agentura Hullabaloo Poland účastní tendru velkého FMCG klienta.

Agentura Hullabaloo byla založena v roce 2008 partnery Timem Hennessym, Martynem Coxem a Jiřím Pleskotem. Od svého založení pracovala pro klienty ve 20 různých zemích světa. Kromě pobočky v Polsku má od loňského října i ruskou pobočku Hullabaloo Moscow, jejímž hlavním úkolem je koordinace aktivit pro Coca-Colu na ruském trhu.

Autor: red

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.