iBillboard zahajuje spolupráci s Rubikon PR | E15.cz

iBillboard zahajuje spolupráci s Rubikon PR

iBillboard zahajuje spolupráci s Rubikon PR
iBillboard zahajuje spolupráci s Rubikon PR
• 

br

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Společnost Internet Billboard, provozující reklamní platformu iBillboard, uzavřela smlouvu o spolupráci s agenturou Rubikon PR. Navázání spolupráce s PR agenturou souvisí se strategickým rozhodnutím o větším angažmá společnosti na domácím trhu.

„Vzhledem k úspěchům naší služby v zahraničí jsme se rozhodli věnovat větší pozornost a úsilí i domácímu trhu,” podotýká k nově navázané spolupráci CEO Internet Billboard Karel Pavlíček a dodává: “Od spolupráce s Rubikon PR si slibujeme hlavně zvýšení povědomí o tzv. Real-time bidding řešení nákupu reklamy. Domníváme se, že český trh již dospěl do doby, kdy bude možné změnit jeho poměrně konzervativní myšlení v oblasti nákupu a prodeje reklamy”.

Platforma iBillboard, která sdružuje několik produktů (RTB, AdServer, Mobile atd.), je komplexní systém pro nákup, prodej a správu online reklamy v reálném čase, tedy tzv. systémem Real-time bidding. iBillboard si vybudoval silnou tržní pozicí zejména v Polsku a Turecku.

Autor: br

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.