IKEA naladila na Vánoce | E15.cz

IKEA naladila na Vánoce

IKEA naladila na Vánoce
IKEA
• 

red

Obchodní dům IKEA rozšiřuje mix komunikačních nástrojů a v období před Vánoci výrazně posiluje v televizi. Kampaň z dílny agentury Kaspen/Jung von Matt poběží i na Slovensku a v Maďarsku.

„Naše letošní vánoční kampaň se více zaměřuje na příjemné emoce, které Vánoce doprovázejí,“ říká Advertising manager IKEA ČR Kateřina Krobová. Součástí kampaně s podtitulem „Vánoce jsou domov“ je 40 sekundový televizní spot, u kterého se počítá se silnějším TV plánem než tomu bylo v předchozích kampaních. Využity budou i outdoorové plochy včetně rámečků v MHD a vánoční nabídku v IKEA podpoří bannerové kampaně a zcela nová speciální interaktivní microsite. Komunikační mix doplňují i PR aktivity.

Podívejte se na nový spot:

Bannerové kampaně a TV startují od 8. 11., citylighty a plochy v MHD od 16. 11. a speciální microsite bude spuštěna 22. 11. Ve stejném období bude mít IKEA i vánočně vyzdobené obchodní domy a spustí prodej vánočních dekorací a doplňků.

Čtete také:

Vánoční kampaň provází i promo nabídka – doprava zdarma domů všem zákazníkům, kteří si v IKEA zakoupí v období od 8. 11. do 17. 12. 2012 nábytek v hodnotě nad 10 000 Kč. Nabídka rozvozu platí do vzdálenosti 50 km od obchodních domů IKEA v ČR.

Vánoční kampaň IKEA - vizuál na rámečky v MHDVánoční kampaň IKEA - vizuál na rámečky v MHDAutor:

Autor: red
 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!