Komunikaci BMM bude šéfovat Frkous | e15.cz

Komunikaci BMM bude šéfovat Frkous

Roman Frkous
Roman Frkous
• 
ZDROJ: archiv

Strategie, Filip Votava

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Roman Frkous převezme odpovědnost za komunikaci ve společnosti BM Management. Zároveň se stane mluvčím manželů Bakalových.

Tým společnosti BM Management, která v České republice spravuje investiční a neziskové aktivity manželů Zdeňka a Michaely Bakalových, posílí Roman Frkous. Své nové role šéfa komunikace head of communication a tiskového mluvčí manželů Bakalových se ujme od 1. června.

Roman Frkous bude v BMM zodpovědný nejen za komunikaci samotné skupiny, ale i za celkovou koordinaci a rozvoj komunikačních aktivit napříč celým spektrem firem a dalších subjektů, ve kterých BMM reprezentuje zájmy vlastníka.

Frkous odstartoval svou profesní dráhu před více než 15 lety v komunikačním týmu značky Oskar, později Vodafone. Po více než šestiletém působení v mobilních telekomunikacích přešel na trh finančních služeb coby ředitel komunikace značky GE Money Bank. Naposledy působil jako ředitel marketingu a komunikace společnosti Siemens v České republice.

Za své působení na poli komunikace získal Frkous několik profesních ocenění, je např. nositelem titulu Osobnost roku 2005 udělované PR Klubem ČR.

Autor: Strategie, Filip Votava

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newslettery