Kreativu Spectry vede Mašková | E15.cz

Kreativu Spectry vede Mašková

Michaela Mašková, Spectra
Michaela Mašková, Spectra
• 
ZDROJ: Gong

Petr Novotný (Strategie)

Do Spectry, nově vzniklé globální transcreation divize agentury Bistro, nastoupila Michaela Mašková na pozici creative leader. 

Michaela Mašková nastoupila do divize Spectra po dlouhodobé externí spolupráci s Bistrem, kdy pracovala jako digitální nomád. Stála při vzniku agentury Spectra a podílí se na jejím dalším rozvoji.

Za úkol zde bude mít vedení kreativního týmu a zodpovědnost za kreativní výstupy. Předtím působila v agenturách Saatchi & Saatchi nebo Proximity Prague.

 

Do Spectra přichází rovněž account manažerka Marieta Kajabová. Ta v minulosti působila v agenturách Apploud Digital a Peppermint, kde byla zodpovědná za obsah a strategii pro sociální sítě značek Jaguar, Bang & Olufsen, Dobrá voda či Tuc.

 

Marieta Kajabová, Spectra Autor: Gong

Ve Spectře bude mít na starosti zejména lokalizaci globálních kampaní a povede projekty pro dosavadní klienty, jakými jsou například Philips nebo Adidas. Rovněž se bude aktivně podílet na dalším budování agentury a nových obchodních příležitostí.

Autor: Petr Novotný (Strategie)

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.