Krušovice chystají kampaň na Pšeničné | E15.cz

Krušovice chystají kampaň na Pšeničné

Jakub Kohák při natáčení nového spotu na Krušovice Pšeničné
Jakub Kohák při natáčení nového spotu na Krušovice Pšeničné
• 

red

Share on Facebook Messenger
3. května odstartuje televizní část kampaně na Krušovice Pšeničné. Spot natáčel 14. dubna v Rakovníku režisér Jakub Kohák, koncept kampaně vytvořila agentura WMC Grey, která si ATL komunikaci značky vybojovala začátkem letošního roku ve výběrovém řízení.

Jedním z úkolů televizního spotu je seznámit s rituálem nalévání a servírování pšeničného piva. Vzhledem k tomu, že jde o pivo nefiltrované, které obsahuje zbytek pivovarských kvasnic, je potřeba v průběhu nalévání krouživým pohybem lahve uvolnit jejich sedlinku ze dna. Navíc se prý diváci spotu dozví, co to znamená, když se řekne: „Jsem zralý na pšenici“.

Kromě televizní reklamy se v kampani počítá s OOH, internetem a s reklamou v místě prodeje, kromě toho se připravují ochutnávky ve vybraných prodejnách a roadshow. Kampaň připravuje agentura WMC Grey, na výrobě spotu se podílela produkční společnost Savage a režisér Jakub Kohák.

Pšeničné pivo s obsahem alkoholu 4,3% se vyrábí z pšeničného sladu, jehož podíl se pohybuje okolo 50%, zbytek tvoří ječný slad. Pivovar ho představil letos v dubnu a jeho uvedením reaguje na trendy měnícího se českého pivního trhu, kde konzumenti stále raději vyhledávají nové chutě a zajímavé změny.

Autor: red

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.