Lavi Štáfek vzkázal Davidovi Limberskému: Běhací pás? Takhle se maká! | E15.cz

Lavi Štáfek vzkázal Davidovi Limberskému: Běhací pás? Takhle se maká!

isport.cz, med

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn

Tihle dva se potkat na hřišti, tak to musí pořádně jiskřit. Mediální přestřelka mezi plzeňským obráncem Davidem Limberským a představitelem postavy Juliuse Lavického ze seriálu Vyšehrad Jakubem Štáfkem znovu pokračuje. Mladý herec na svém Facebooku ligovému fotbalisty vzkázal, že běžecký pás je pro holky a přidal video, na kterém ukázal, jak sám dře v posilovně.

 

Poté co Limberský zveřejnil fotku se vzkazem, ve kterém psal, že je lepší být dobrý fotbalista, než průměrný herec, reagoval profil Juliuse Lavického s tím, že se má plzeňský fotbalista vrátit zpátky za volant.

Lavi

 Ve středu však přišel další vzkaz a to přímo od herce Jakuba Štáfka, který se podílí na výrobě celého seriálu a hraje v něm hlavní roli.

 „Jsem rád, že mě David Limberský, ačkoliv mě 2 dny zpátky vůbec neznal, automaticky zařadil mezi průměrné herce. Vážím si toho, vzhledem k jeho hereckým schopnostem je to pro mě čest!“ napsal Štáfek na Facebooku.

 Lavi Štáfek vzkazuje Limberskému: Chybí ti charakter 

  

David Limberský na svém Instagramu reagoval na populární seriál Vyšehrad a hlavní postavu Julia Lavického Autor: instagram.com/davidlimbersky/

„Jen mám, Davide, trochu problém s tím, že se považuješ za dobrého fotbalistu - věřím, že mi dá spoustu lidí za pravdu, jelikož jsem přesvědčený, že ty atributy bohužel nemáš, charakterem počínaje,“ dodal.

 Na závěr si ještě rýpl do Limberského s tím, že běhací pás je pro holky a přidal ke statusu video, na kterém sám maká v posilovně. Míček je tak teď znovu na Limberského straně – co myslíte, zareaguje? 

Vše o fotbalu a dalších sportech čtěte na iSport.cz

Autor: isport.cz, med

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah