Metropol TV má nové programové schéma

Metropol TV představuje imagovou podzimní reklamní kampaň

Metropol TV představuje imagovou podzimní reklamní kampaň

Pořad City Look a další nové lifestylové pořady pro ženy a muže budou součástí podzimního programového schématu Metropol TV.

Od září 2013 je v programové nabídce pro diváky připraveno mnoho novinek. „Dramaturgický tým televize Metropol TV přichází se změnami, které zásadně rozšiřují dosavadní programové schéma. Premiéru bude mít hned několik pořadů a uvedení dalších na sebe nenechá dlouho čekat. Profilujeme se jako originální metropolitní televize s programem orientujícím se na zpravodajství, zábavu, kulturní a sportovní servis,“ řekl Karel Polcar, ředitel společnosti MF TV.

„Novinky v podzimním programovém schématu mají ambici oslovit hned několik cílových skupin. Portfólio stávajích pořadů pro ženy rozšíří lifestylový magazín City Look, kreativní Cooking Show Mr. & Mrs. FOOD s Janou Vašákovou a Martinem Polačkem a specializovaný pořad o pečení Metropolitní cukrárna. Nové formáty jsou připraveny i pro muže, a to adrenalinový pořad ExtreMan a Malé sporty mapující sportovní dění v Praze. Tím však nekončíme, od října připravujeme v rámci Filmového podzimu vysílání série studentských filmů,“ řekla Kateřina Černá, výkonná a programová ředitelka Metropol TV.

Původní pořady však rovněž prošly dramaturgickými změnami a představí se v nich i některé nové tváře, jako například Hana Burdová, která začala moderovat oblíbený pořad City Koktejl. Diváci se také opět dočkají již etablovaných moderátorů, jako například Vojty Lavičky, Martina Severy a Lenky Vacvalové.