Mladá fronta Events & Congresses se zaměří na pořádání akcí | E15.cz

Mladá fronta Events & Congresses se zaměří na pořádání akcí

Mladá fronta
Mladá fronta
• 

rap

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Vydavatelství Mladá fronta rozšířilo portfolio svých služeb a založilo novou značku Mladá fronta Events & Congresses. Pod novou značkou organizuje pro většinu svých současných klientů a partnerů specializované akce od uzavřených pracovních setkání, přes akce rozsáhlejší, s pevnou formální i programovou strukturou, až po akce ryze společenské.

Mladá fronta Events & Congresses organizuje eventy, kongresy, tiskové konference, recepce, koktejly, gala večery, prezentace, workshopy, autogramiády a výstavy. V rámci svých nabízených služeb úzce spolupracuje s divizemi vydavatelství, zvláště s divizí Medical Services. Mladá fronta Events & Congresses poskytuje kompletní organizaci jakékoli specializované a vzdělávací akce, a to od návrhu přes zpracování až po samotnou realizaci. V roce 2012 vydavatelství Mladá fronta a její dceřiné společnosti uspořádaly 170 akcí na klíč v Čechách, na Slovensku a v Rumunsku. Na mnoha akcích vydavatelství Mladá fronta organizačně participuje v rámci mediálních partnerství.


Autor: rap

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.