Nataša Randlová, prominentním právníkem Chambers Europe | E15.cz

Nataša Randlová, prominentním právníkem Chambers Europe

chambers europe awards
chambers europe awards
• 
Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Expertka na pracovní právo JUDr. Nataša Randlová z AK Randl Partners získala hvězdné ohodnocení v prestižním žebříčku Chambers Europe. Publikace Chambers Europe 2012 mapující právní kanceláře i jednotlivé právníky - srovnatelná s Michelin Guide v gastronomii - přiřadila české pracovněprávní expertce JUDr. Nataše Randlové hodnocení „Star Individual“, které uděluje „osobnostem s výjimečnou reputací ve svém oboru“.

Chambers & Partners definuje kategorii „Star Individuals“ jako ty nejlepší z nejlepších představující nejvyšší standard. Jde o prominentní odborníky, jejichž výjimečnost v daném oboru významně převyšuje všechny ostatní účastníky hodnocení. Do této kategorie bývají zařazeni právní experti, kteří významným způsobem dokázali změnit právní prostředí.

V odůvodnění k ocenění se mimo jiné píše, že jméno Nataša Randlová je v české pracovněprávní oblasti pojem. Z rozhovorů, na jejichž základě specialisté Chambers & Partners žebříček sestavují, vyplynulo, že kolegové právníci i klienti shodně JUDr. Randlovou vnímají jako vůdčí osobnost českého pracovního práva, která s velkou empatií dokáže nalézat efektivní a schůdná řešení pracovněprávních problémů. „Mám samozřejmě velkou radost,“ říká k ocenění právnička. „Pro celý můj pracovněprávní tým je to potvrzení, že široká škála našich aktivit – kromě právní praxe i naše publikační činnost nebo pravidelná setkání s personálními manažery firem – je užitečná a setkává se s uznáním.“

Pracovněprávní tým Randl Partners si zároveň v žebříčku Chambers & Partners udržel nejvyšší úroveň hodnocení (Band 1) z možných šesti, do které byl zařazen již v loňském roce. Z ČR jsou v této kategorii pouze dvě právní kanceláře.
Právní žebříčky britské firmy Chambers & Partners jsou všeobecně považovány za nejdůvěryhodnější zdroj informací o úrovni právních kanceláří i jednotlivých právníků. Metodologie je založená na tisících hloubkových rozhovorů s právníky i uživateli právních služeb vedených padesáti specialisty této organizace.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.