Nivea svěřuje všechny své digitální aktivity agentuře Etnetera Motion | E15.cz

Nivea svěřuje všechny své digitální aktivity agentuře Etnetera Motion

nos

Kreativci z digitální agentury Etnetera Motion zajišťují od letošního roku pro značku Nivea kompletní digitální strategii, kampaně a komunikaci značky Nivea pro Česko, Slovensko a Maďarsko. Spolupráce značky s agenturou trvá už od roku 2013, nověse rozšiřuje o strategické plánování digitálních aktivit a správu sociálních sítí Facebook,Instagram a Youtube.

„Etnetera Motion nám od ledna 2017 pomáhá, abychom potenciál našich digitálních kanálů využili maximálně efektivně a s citem pro potřeby a očekávání našich spotřebitelů.“uvedla k rozšíření spolupráce Lucie Čepková, manažerka digitálních médií značky Nivea.

S rozšířením spolupráce je spokojený i šéf Etnetera Motion Václav Peterka, když řéká:„Jsme rádi, že v letošním roce můžeme na základě projevené důvěry výrazně rozšířit aktivity spojené s digitální komunikací značky. Jak v části plánování a strategie, tak po stránce produkce obsahu a správy kanálů. Na značce pracuje více než 10členný tým specialistů, díky kterému jsme schopni klientovi zajistit kompletní servis," říká Václav Peterka, šéf Etnetera Motion.

Pražská Etnetera experimentuje s výtvarnými ateliéry ve virtuální realitě
 

Tým kreativců má na starosti Lenka Cikhartová, která do agentury nastoupila v závěru loňského roku jako Account Manager.

Nivea není jedinou značkou mezinárodní kosmetické společnosti Beiersdorf, pro kterouEtnetera Motion realizuje digitální komunikaci. Agentura se stará také o komunikaci značek Eucerin a Labello. Mezi další klienty agentury patří Škoda Auto, Pivovary Staropramen, Stock, Pepsico a další.

Autor: nos
 

Články odjinud

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Články odjinud