Nová kampaň Wüstenrot: „Ty bydlíš s vašima?“ | E15.cz

Nová kampaň Wüstenrot: „Ty bydlíš s vašima?“

Společnost Wüstenrot spouští 18. března reklamní kampaň na podporu snížených úrokových sazeb hypoték
Společnost Wüstenrot spouští 18. března reklamní kampaň na podporu snížených úrokových sazeb hypoték
• 

red

Společnost Wüstenrot spouští 18. března reklamní kampaň na podporu snížených úrokových sazeb hypoték. Nabídka bude komunikována v televizi, na internetu, v tisku a na bigboardech.

Režisérem televizních spotů je Roman Valent, koncept kampaně vzešel z dílny reklamní agentury Scholz & Friends. Stejný tvůrčí tým je podepsán i pod spotem Wüstenrotu na životní pojištění „ProSichr“, který nedávno získal zlato na reklamní soutěži Zlatá pecka.

Televizní spoty poběží od 18. března na kanálech Prima Family, Cool, Love, ZOOM, TV Barrandov, Nova Group (Nova, Cinema, Fanda) a ATMedia. Na internetu bude mít kampaň podobu bannerů, hypotečních kalkulaček a PR textů. Komunikaci v tisku zajistí inzeráty a placené PR články. V rámci OOH je naplánováno 15 bigboardových ploch. Mediální nákup a plánování zajistily agentury Zenith Optimedia a Attention!Media, public relations pak Publicis PR.

Tiskový vizuál Wüstenrot Autor:

Autor: red

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.