Novým ředitelem marketingu O2 bude Křivka | E15.cz

Novým ředitelem marketingu O2 bude Křivka

Ondřej Křivka
Ondřej Křivka
• 

rap

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Novým ředitelem marketingové komunikace a brand managementu společnosti O2 Czech Republic se od 7. července stane Ondřej Křivka. Do O2 přichází po téměř šestileté zkušenosti ze skupiny Nova. Dosavadní ředitel marketingové komunikace Pavel Jankovský z firmy po vzájemné dohodě odchází.

„Ondřej Křivka bude zodpovědný za celkovou strategii veškeré marketingové komunikace O2 pro celý český trh, jednotnou prezentaci značky O2 ve všech segmentech zákazníků a také za integraci interního kreativního týmu do společnosti,“ říká Jindřich Fremuth, ředitel divize rezidentních zákazníků.

Křivka v posledních letech zastával pozici ředitele marketingu všech TV kanálů a celého on-line portfolia skupiny Nova, včetně značek jako jsou například Voyo, Smíchov, Fanda, Nova Cinema nebo tn.cz. Před tím v rámci skupiny řídil televizní kanál MTV pro Českou republiku a Slovensko.

Ondřej Křivka získal titul Master of Business Administration (MBA) s marketingovou specializací na Southeastern Louisiana University ve Spojených státech.

Autor: rap

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.