Novým šéfem ADC je Radouane Hadj Moussa | E15.cz

Novým šéfem ADC je Radouane Hadj Moussa

Radouane Hadj Moussa
Radouane Hadj Moussa
• 

red

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Art Directors Club má nového předsedu. Po čtvrteční volbě se jím stal kreativní ředitel DDB Radouanne Hadj Moussa, který po pěti letech střídá ve funkci Edu Kaubu.

Nový předseda by chtěl navázat na dosavadní úspěšné fungování klubu, ale zároveň by si přál jeho činnost osvěžit novými nápady. „Týkají se nejen Louskáčka, ale i aktivit celého klubu. Přál bych si, abychom se posunuli směrem ven ke kreativní veřejnosti jako takové, nejen té reklamní,“ říká nový předseda, který chce za svého působení mimo jiné pozdvihnout prestiž Louskáčka i celé reklamní branže.

Ve výkonném výboru ADC zasednou Executive Creative Director Ogilvy Group Czech Republic Will Rust, Managing Partner Nydrle Digital Michal Nýdrle, Creative Director Havas Worldwide Prague Pavel Sobek, Senior Art Director Made by Vaculik Nicole Lypinská a Design Director & Partner Touch Branding Aleš Mička.

Autor: red

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.