Potravinářský kolos Hamé rozjel soutěžní podzim, nabízí zásobu vína po celý rok | E15.cz

Potravinářský kolos Hamé rozjel soutěžní podzim, nabízí zásobu vína po celý rok

Vstoupit do diskuze
0

Hned dvě velké soutěže pro spotřebitele nyní odstartovala potravinářská společnost Hamé. Spotřebitelé v Česku i na Slovensku mohou až do 15. listopadu soutěžit o tisíc lahví vín. Stačí zakoupit dvě paštiky Májka, buď trvanlivé Májky Premium ve skle, nebo chlazené paštiky v plastovém balení, a vyplnit jednoduchý online formulář se dvěma soutěžními otázkami.

Hned deset soutěžících získá hlavní cenu, kterou je zásoba vína pro dva na celý rok, čtyřiadvacet lahví vína. Připraveno je ale dalších 180 cen. Navíc každý soutěžící, který správně zodpoví soutěžní otázky, vyhrává exkurzi do historického vinného sklepa Vinium pro dvě osoby i s degustací zdarma.

Soutěž Hamé podpoří prostřednictvím online kampaně, včetně videospotu a informace je umístěna i na etiketách výrobků.

Soutěž o vstupenky na biatlonový vrchol sezóny

Špičkový světový biatlon letos opět zavítá do Česka a Hamé jako hlavní partner české biatlonové reprezentace tak nyní vyhlašuje soutěž o 100 vstupenek na světový pohár, který bude v prosinci hostit Nové Město na Moravě. Pokud zakoupí jakékoliv dva produkty z trvanlivých a chlazených pomazánek EasySandwich a prokážou všímavost a pohotovost při plnění soutěžních úkolů na facebookovém profilu Hamé, získají vstupenku pro dvě osoby na světový pohár. Soutěž probíhá v Česku i na Slovensku až do konce října. Výherci tak budu moci na vlastní kůži zažít úžasnou atmosféru vyprodané Vysočina Arény a fandit českým reprezentantům v čele s Gabrielou Koukalovou. Soutěž podpoří online kampaň a upozornění na ni je umístěno i na etiketách výrobků.

 

 

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.