PR v Graylingu vede Michal Malysa | E15.cz

PR v Graylingu vede Michal Malysa

PR v Graylingu vede Michal Malysa
PR v Graylingu vede Michal Malysa
• 
ZDROJ: archiv

Strategie
Filip Votava

Agentura Grayling stanovila šéfem své divize PR Michala Malysu, který se na novém postu chce zaměřit na komunikaci na sociálních sítích a digitálních kanálech.

Novým šéfem divize public relations komunikační agentury Grayling v České republice se stává Michal Malysa. Jeho úkolem na pozici head of PR bude vést rozrůstající se tým PR v Česku, který se často zapojuje i do nadnárodních projektů zejména v regionu střední a východní Evropy.

„České mediální prostředí má mnoho specifik a nároky na kvalitu výstupů PR agentur patří k těm nejvyšším v Evropě. Především u tiskových zpráv, které vznikají v zahraničí, musíme dbát na to, aby každé sdělení bylo relevantní pro českou veřejnost, mělo zřetelný přínos pro svou cílovou skupinu a nebylo jen bezduchou kompilací nicneříkajících klišé. Jsem přesvědčen, že Michalova bohatá novinářská praxe je zárukou vysoké úrovně kvality pro naše klienty i pro média,“ uvedl Ivo Mareš, generální manažer Grayling Czech Republic.

Malysa pracuje v agentuře Grayling od roku 2012. Působil na pozicích PR konzultanta a senior PR konzultanta a soustředí se mimo jiné na digitální komunikaci, sociální sítě či mediální trénink pro klienty firmy. Před nástupem do Graylingu pracoval několik let jako zahraniční reportér TV Nova, moderátor a publicista Radia Wave či zahraniční reportér Deníku.

„Mým prvním velkým úkolem bude najít za mě náhradu na pozici Senior PR Consultant. Zaměřím se také na rozvíjení služeb pro naše klienty v oblasti komunikace na sociálních sítích a digitálních kanálech, bez nichž se moderní PR samozřejmě neobejde,“ prohlásil Malysa.

Autor: Strategie, Filip Votava
 

Články odjinud

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!