Přestupy (Strategie č. 11/11) | e15.cz

Přestupy (Strategie č. 11/11)

Ilustrační foto
Ilustrační foto
• 
ZDROJ: Shutterstock

red

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Přestupy

Hospodářská komora posiluje

Novým ředitelem odboru obchodu, marketingu a komerčních projektů Hospodářské komory České republiky se stal Jan Vaisar. V oblasti obchodu a marketingu působí již od roku 1998, zkušenosti má i z médií. Do Hospodářské komory přichází ze společnosti Telefónica Czech Republic, kde působil víc než šest let.

Jan VaisarAutor:

Kia mění marketing

Na pozici marketingové manažerky Kia Motors Czech nastupuje Martina Jirásková. Má bohaté zkušenosti z oblasti marketingu a komunikace a v prostředí automobilového průmyslu se pohybuje již osmnáct let. Před příchodem do Kia působila na pozici manažerky PR a marketingu společnosti Nissan Sales CEE.

Martina JiráskováAutor:

Holding PNS oznámil organizační změny

Petr Nedvědický, dosavadní ředitel ústecké divize První novinové společnosti, byl jmenován novým ředitelem Provozu a logistiky, pod kterého spadá Národní expedice a Národní remitenda. Zároveň proběhlo začlenění pražské divize PNS pod Holdingovou centrálu. Dosavadní ředitel divize Praha Michal Skaunic bude zastávat pozici Ředitele pro rozvoj. Bude zodpovědný zejména za řízení a koordinaci rozvojových projektů v rámci celého holdingu PNS. Plánovaná restrukturalizace holdingu PNS bude završena v červenci 2012 fúzí dceřiných společností PNS – R.E.T., Maloobchodní prodej tisku a PNS Projektová se sloučí do PNS Grosso.

Petr NedvědickýAutor:

Heineken ladí VZTAHY

Jiří Hauptmann se stal manažerem Corporate Relations Heineken ČR. Bude zodpovídat za řízení externí i interní komunikace všech značek, aktivit společenské zodpovědnosti firmy a exkurzních programů v pivovarech Velké Březno,
Krušovice a Starobrno.

Jiří HauptmannAutor:

Americká posila AVG

Novým provozním ředitelem AVG Technologies se stal John Giamatteo. Bude dohlížet na celosvětovou organizaci
společnosti. Má 23 let zkušeností z oblasti financí, operací a strategického řízení ve veřejných společnostech a ve vedení
multimiliardových obchodů.

John GiamatteoAutor:

Generační výměna v USSPA

USSPA, první český výrobce masážních bazénů, mění po 16 letech existence své nejvyšší vedení. Ředitelského postu se
ujímá Kateřina Kadlecová, dosavadní marketingová manažerka a spolumajitelka společnosti. Ve funkci nahrazuje svého otce, Petra Koláře, zakladatele firmy, který zůstává v pozici majoritního majitele společnosti.

Kateřina KadlecováAutor:

Postup v Telefónice

Novým ředitelem Divize rezidentních zákazníků společnosti Telefónica CR se stal Luis Aldo Martin. Pro skupinu Telefónica pracuje od roku 2000. Začínal na pozici pro nepřímý prodej v Telefónica Moviles Argentina SA (Movistar), poté působil jako provozní ředitel pro region Norte v Argentině.

Luis Aldo MartinAutor:

Country Manager Schwarzkopf

Do pozice Country Manager divize Schwarzkopf Professional společnosti Henkel ČR byl jmenován Petr Freiberg. Na významných manažerských pozicích působí již více než 17 let. Do Henkel ČR přichází z developerské firmy SATPO.

Petr FreibergAutor:

Nová ředitelka PA Graylingu

Poradenská společnost Grayling CR jmenovala Lindu Kopeckou ředitelkou divize Public Affairs. Má dlouholeté zkušenosti z české, francouzské a evropské veřejné správy. Mj. působila v Evropském parlamentu a na Generálním sekretariátu pro evropské záležitosti v Paříži.

Linda KopeckáAutor:

Technický ředitel Anectu

Ladislav Herynek se stal novým technickým ředitelem ve společnosti Anect. Jeho úkolem bude řídit technickou sekci poskytující technickou podporu svým zákazníkům v oblasti komunikační a systémové infrastruktury. Herynek přišel do Anectu v roce 2008 ze společnosti Trask solutions.

Ladislav HerynekAutor:

Cetelem posiluje obchod

Radoslaw Kuczynski z Polska se stal novým ředitelem obchodní divize Cetelem. Přichází z ukrajinské UkrSibbank – BNP Paribas. Ve své pozici bude zastřešovat rozvoj obchodních aktivit – v oblasti přímého prodeje, kreditních karet, nákupů na splátky či auto a motoúvěrů.

Radoslaw KuczynskiAutor:

Zentiva s novou ředitelkou

Společnost Sanofi jmenovala na pozici generální ředitelky společnosti Zentiva pro Českou republiku Evu Kodýdkovou. Do společnosti přináší bohaté pracovní zkušenosti z mezinárodních farmaceutických firem. Před příchodem do Zentivy zastávala post generální ředitelky pro ČR ve firmě Baxter.

Eva KodýdkováAutor:

Strabag PFS posílil obchod

Jan Lovětínský se stal novým obchodním ředitelem společnosti Strabag PFS. V roce 1998 začal pracovat v realitně poradenské společnosti Colliers International, od roku 2003 jako marketingový ředitel developerské společnosti Lighthouse Group a před příchodem do Strabag PFS v poradenské společnosti CB Richard Ellis.

Jan LovětínskýAutor:

Český aeroholding představil vrcholové manažery

Český aeroholding, který postupně zastřeší dceřiné společnosti Letiště Praha, České aerolinie, Holidays Czech Airlines, Czech Airlines Technics, Czech Airlines Handling a CSA Services, má generálního ředitele. Stal se jím Miroslav Dvořák (na snímku), který proto rezignoval na své dosavadní funkce generálního ředitele Letiště Praha a prezidenta Českých aerolinií. Spolu s ním přichází do Českého aeroholdingu i jeho manažerský tým. Petr Vlasák bude vrchním ředitelem pro finance a řízení lidských zdrojů, Marta Guthová nastoupí do pozice vrchní ředitelky pro centrální nákup, prodej a marketing a Josef Adam se stane vrchním ředitelem pro ICT a právní záležitosti.

Miroslav DvořákAutor:

Generali má nový dozor

Novým členem dozorčí rady pojišťovny Generali byla za zaměstnance zvolena Alžběta Polišenská. Bude pět let zastupovat zaměstnance. Polišenská nastoupila do pojišťovny Generali v roce 2007, pracuje na pozici nákladového controllera.

Alžběta PolišenskáAutor:

Nové finance v Alpiq Energy

Švýcarská energetická skupina Alpiq Holding pověřila Zdeňka Čiháka vedením finančních služeb pro společnosti obchodující
s elektrickou energií v regionu střední Evropy. Čihák pracuje ve společnosti od února 2010, kdy převzal vedení oddělení účetnictví, reporting a treasury.

Zdeněk ČihákAutor:

Autor: red

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Nejčtenější