Prima chce licenci na nový dokumentární kanál | E15.cz

Prima chce licenci na nový dokumentární kanál

Generální ředitel FTV Prima Marek Singer
Generální ředitel FTV Prima Marek Singer
• 
ZDROJ: CTK/Michal Krumphanzl

ČTK

FTV Prima zažádala Radu pro rozhlasové a televizní vysílání o udělení licence na nový kanál zaměřený na dokumenty. Žádost by mohla být projednána na zasedání rady v půlce listopadu.

„Kdy to budeme projednávat nevím. Myslím, že do měsíce,“ řekla ČTK předsedkyně RRTV Kateřina Kalistová. Nejbližší příští zasedání RRTV je 30. října, další 13. listopadu. Podle Kalistové má nový kanál nabídnout dokumentární tematický program. Ten by rozšířil nynější nabídku tří programů FTV Prima, která má nyní v portfoliu stanice Prima Family, Prima Cool a Prima Love.

Vedení televize zaměření nového kanálu zatím nepotvrdilo. „Čtvrtý kanál je stále ve fázi plánů, tudíž není ještě definitivně rozhodnuto o jeho zaměření, jméně ani startu vysílání,“ řekl ČTK vedoucí oddělení PR FTV Prima Václav Mazánek. Generální ředitel FTV Prima Marek Singer pro server MediaGuru.cz uvedl, že kanál může odstartovat koncem letošního roku i začátkem příštího.

Autor: ČTK

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.