Prima Cool hledá nejlepší festival | E15.cz

Prima Cool hledá nejlepší festival

Prima Cool hledá nejlepší festival
Prima COOL
• 

red

Televizní kanál Prima Cool vyráží na letní festivaly. Pro diváky a fanoušky chystá reportážní pořad z festivalů s názvem ChioXtreme COOLspektor, webového průvodce létem a soutěž ChioXtreme bestCOOLfest o nejlepší festival letošního léta.

Na stránkách bestCOOLfest.cz návštěvníci najdou interaktivní mapu Česka, kde se mohou inspirovat tipy na zajímavé sportovní a kulturní akce konané od června do srpna. Návštěvníci zde najdou i články s aktuálními informacemi o festivalech, koncertech a prázdninových destinacích. Navíc bude web obohacen o videoblog pop-punkové skupiny Rybičky 48, který nás provede zákulisím festivalové sezóny. Na speciálu ke skateboardingovým závodům Mystic SK8 Cup proběhne živý stream ze závodů.

Od začátku června do konce srpna mohou lidé na webových stránkách bestCOOLfest.cz nominovat jakýkoli letní festival konaný na území České republiky. „Chceme být maximálně otevření a dát možnost i zcela novým a menším festivalům, proto nominace necháváme čistě na lidech,“ doplnil Pýcha. Začátkem září bude z nominovaných vybrána desítka nejčastěji jmenovaných, pro které se bude moci hlasovat. Vítěz ankety získá reklamní kampaň na Prima Cool v hodnotě půl milionu korun na podporu dalšího ročníku festivalu v roce 2015.

ChioXtreme bestCOOLfestChioXtreme bestCOOLfestAutor: Prima COOL

Atmosféru vybraných festivalů přiblíží prostřednictvím nového pořadu ChioXtreme COOLspektor takzvaní festivaloví COOLspektoři – zpěvačka Klára Vytisková a Kay Buriánek, frontman skupiny Sunshine. Každý víkend navštíví jeden festival, zhodnotí line up, celkovou atmosféru, fanoušky nebo možnost mimohudebního vyžití, ale třeba i přístup k životnímu prostředí.

Pořad ChioXtreme COOLspektor bude vysílán každou neděli od 15. června do 31. srpna.

Autor: red
 

Články odjinud

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!