Prima posiluje vlastní tvorbu a jde i do koprodukce | E15.cz

Prima posiluje vlastní tvorbu a jde i do koprodukce

Bolek Polívka bude mít na Prima Family vlastní talk show Polívka na víně
Bolek Polívka bude mít na Prima Family vlastní talk show Polívka na víně
• 

mir

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
FTV Prima spouští tento týden nový kanál Zoom, ohlásila první koprodukční film a od února startuje své jarní vysílací schéma. Nejvíc v něm bude spoléhat na další řadu seriálu Cesty domů, ale také na nové zábavné pořady, v nichž se objeví třeba Bolek Polívka nebo Martin Dejdar.

Polívka, Dejdar, Krampol – to jsou jen některá ze jmen, se kterými se FTV Prima rozhodla dále upevnit svou pozici na trhu. Celé skupině se podle nového generálního ředitele FTV Prima Martina Konráda zvedla sledovanost v loňském roce ve věkové skupině 15+ o devět procent na 24,2 procenta. „Samotná Prima rostla o jedno procento a je to jediná matka na trhu, které sledovanost neklesla,“ řekl dále Konrád s poukazem na pokles sledovanosti u TV Nova i ČT 1.

Prima se do jarního schématu opřela řadou novinek postavených na vlastní tvorbě. Největším soustem je další řada seriálu Cesty domů, která startuje 4. února a bude nasazena vždy do pondělního a středečního primetime (20:15).

Nová řada seriálu Cesty domů Autor:

Novinkou na obrazovce Prima Family bude zábavná talk show Polívka na víně s Bolkem Polívkou a pořad Vylomeniny s Martinem Dejdarem a Tomášem Měcháčkem. Zatímco o svém novém pořadu se Bolek Polívka spolu s režisérem Zdeňkem Zelenkou rozpovídali poměrně obšírně, duo Dejdar-Měcháček odmítlo o charakteru svých Vylomenin cokoliv prozradit. Na obrazovky se také po odmlce vrátí pořad Jiřího Krampola Nikdo není dokonalý.

Vylomeniny na Prima Family Autor:

Novinku chystá i Prima Cool, která kromě jarní části Ligy mistrů UEFA nasadí „nemilosrdnou moderátorku“ Ivu Pazderkovou v soutěžním pořadu Pekelná výzva.

Pekelná výzva na Prima Cool Autor:

A Prima Love, lidmi na Primě familiérně nazývaná „láva“? Ta vsadila na novou kulinářskou show orientovanou na sladké. Pořadem s názvem Božské dorty od Markéty provází cukrářka Markéta Krajčovičová.

Cukrářská show Markéty Krajčovičové na Prima Love Autor:

Novinkou je pro celou skupinu Prima vstup do světa filmové koprodukce. Prvním českým filmem, který bude mít v titulcích logo Primy, je snímek režiséra Jiřího Chlumského Martin a Venuše. V kinech se objeví 7. března.

Programovou nabídku celé skupiny pak významně obohatí nový kanál Zoom, který Prima spouští 1. února. „Bráníme se označení ´dokumentární´, protože podle nás bude Zoom zajímat ve své podstatě úplně každého,“ komentoval zaměření nové stanice programový ředitel Primy Petr Vladyka.

Autor: mir

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah