Proximity Prague a Mark BBDO hlásí užší agenturní spolupráci | E15.cz

Proximity Prague a Mark BBDO hlásí užší agenturní spolupráci

Kristián Hloušek
Kristián Hloušek
• 

rap

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Agentury Proximity Prague a Mark BBDO budou úžeji spolupracovat. Budou mít například společně přístup k partnerským agenturám a strategickým informačním zdrojům, jakož i k týmu expertů v různých disciplínách marketingové komunikace. Obě agentury však budou nadále vystupovat pod svými vlastními jmény.

„Aliance se společností Proximity Prague vychází ze silného kreativního zázemí, zároveň však umožní reagovat na další aktuální potřeby zadavatelů, od vývoje tradičních kampaní přes CRM strategie až po digitální komunikaci,“ vysvětluje Milena Mešanovič, managing director Mark BBDO. Proximity je již z minulosti přidružena k BBDO a je součástí holdingu Omnicom Group Inc.. Změnu redakci Strategie oznámil Kristián Hloušek z agentury Proximity. Již dříve se Mark BBDO stěhovala do stejných prostor jako Proximity a vyměnila vedení. Spekulovalo se rovněž o zhoršené kondici agentury.

Autor: rap

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.